Mājas lapa Sveiks lai dzīvo! Skrien gudri Raksti Veselības kustība “Sveiks lai dzīvo!” aicina uz ie...

Veselības kustība “Sveiks lai dzīvo!” aicina uz iedvesmojošāko skrējienu Latvijā

30-05-2018
SSP5945

Sievietes fiziskajai un garīgajai veselībai pēdējo gadu laikā tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Mūsdienu sabiedrībā sieviete nereti strādā pilnas slodzes darbu, ir mamma, sieva un līdzatbildīgs cilvēks sabiedrībā. Bieži vien šīs daudzās lomas sievietei var radīt dažādus veselības traucējumus. Rūpējoties par sieviešu veselību un labsajūtu, “Euroaptieka” atbalsta ikgadējo Sieviešu skrējienu, kas vieno Latvijas sievietes un motivē parūpēties par sevi, savu veselību, būt kopā un koncentrēties uz pozitīvām emocijām.

“Veselība un pašsajūta ir lietas, ko veidojam mēs paši. Būt veselam – tas ir katra paša lēmums, tomēr ne vienmēr labās domas izdodas realizēt. “Euroaptiekas” mērķis vairāku gadu garumā ir palīdzēt vairot labo, nevis tikai cīnīties ar slikto, tāpēc ir radīta īpaša veselības kustība “Sveiks lai dzīvo!”, kas rūpējas par ikvienas sievietes skaistumu, labsajūtu un dzīvesprieku,” stāsta “Europatiekas” farmaceite un „Euroaptieka” Sieviešu skrējiena vēstnese Anna Ļapidevska.

Arī skriešana ir daļa no veselīga dzīvesveida. 2. jūnijā Lucavsalā jau 6. reizi notiks “Euroaptieka” Sieviešu skrējiens, kura sauklis ir “Mēs esam neapturamas!”. Šis būs viens no iedvesmojošākajiem skrējieniem Latvijā, kurā visu vecumu sievietes, uzmundrinot un atbalstot viena otru, kopīgi dosies trasē, lai izkustētos un kļūtu stiprākas, unikālā un iedvesmojošā atmosfērā pierādot, ka ir neapturamas un neuzvaramas. Ikvienai dalībniecei iespējams izvēlēties kādu no trim distancēm, lai piemērotu slodzi savai fiziskajai sagatavotībai, turklāt īpaša programma skrējienā paredzēta arī bērniem.

“Tas ir tik brīnišķīgi, ka mūsu sievietes kļūst arvien sportiskākas un pievērš pastiprinātu uzmanību gan savai fiziskajai, gan garīgajai veselībai. Ja ir vēlme izkustēties, skriešana ir laba izvēle, jo tā nodrošina nepieciešamo fizisko aktivitāti un ir arī lielisks veids stresa mazināšanai un garastāvokļa uzlabošanai,” skaidro Anna Ļapidevska. Farmaceite un skrējiena vēstnese piebilst, ka skriešana ne tikai uzlabo asinsriti un stiprina sirdi, bet arī samazina iespēju saslimt ar krūts vai dzemdes vēzi un mazina diabēta risku.

“Sveiks lai dzīvo!” ir “Euroaptieka” veselības kustība, kas rūpējas par skaistumu, labsajūtu un dzīvesprieku. Veselības kustība ikvienam interesantam palīdz uzzināt, kas ir veselīgs dzīvesveids un kā to var veicināt, kuri produkti palīdzēs vairot labsajūtu un skaistumu un kā tos iegādāties izdevīgāk. Kustība “Sveiks lai dzīvo!” ar “Euroaptieka” farmaceitu zināšanām un īpašajiem piedāvājumiem rūpes par sevi padara pašsaprotamas.

Kustības ietvaros darbojas vairāki īpaši projekti, piemēram, Sirds veselības skola un Diabēta skola, turklāt “Euroaptieka” farmaceiti sniedz padomus ne tikai aptiekās, bet arī izbraukuma teltīs dažādu skriešanas pasākumu norises vietās. Īpašajās veselības teltīs, kuras 2. jūnijā interesentus gaidīs arī Lucavsalā, iespējams noteikt asinsspiedienu, saņemt fizioterapeita teipošanas pakalpojumus un speciālistu konsultācijas par uztura bagātinātājiem, kā arī izmēģināt ķermeņa kopšanas kosmētiku un iegādāties uztura bagātinātājus un kosmētikas līdzekļus.

Vairāk informācijas par motivējošo “Euroaptieka” Sieviešu skrējienu – daļu no “Sveiks lai dzīvo!” veselības kustības – meklē mājaslapā http://sieviesuskrejiens.lv/.