Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
cart EUROAPTIEKA INTERNETĀ
Mājas lapa Par mums Sīkdatnes

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas tīmekļa vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles un iestatījumus vietnes pārlūkošanas laikā. Šī Sīkdatņu politika ir paredzēta, lai informētu Jūs kā tīmekļa vietnes apmeklētāju par EUROAPTIEKA tīmekļa vietnē https://www.euroaptieka.lv/ izmantotajām sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Kādas sīkdatnes izmanto EUROAPTIEKA un kādi ir to lietošanas mērķi?

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu ērtāk izmantot EUROAPTIEKA tīmekļa vietni, kā arī lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni https://www.euroaptieka.lv/ un, balstoties uz šo informāciju, varētu uzlabot Jums piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu precēm un pakalpojumiem.

Mēs izmantojam trīs kategoriju sīkdatnes. Nepieciešamās sīkdatnes tiek izvietotas pēc noklusējuma, savukārt  analītiskās sīkdatnes, un mārketinga sīkdatnes tiek izvietotas Jūsu piekrišanas gadījumā. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Papildus tam sīkdatnes var klasificēt pēc glabāšanas ilguma, nošķirot sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes (jeb īslaicīgas sīkdatnes) tiek izdzēstas uzreiz, kad lietotājs aizver pārlūkprogrammu pēc piekļuves vietnes saturam. Sesijas sīkdatnes atceras, ko apmeklētājs izvēlējās iepriekšējā lappusē, lai izvairītos no atkārtotas informācijas ievades sesijas laikā. Savukārt pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu jūsu navigācijas informāciju un apkopotu statistiku vietnes optimizācijas un pilnveidošanas nolūkos, kas tiek saglabātas jūsu ierīcē ierobežotu laika posmu. Sīkdatņu sarakstā ir norādīts katras sīkdatnes glabāšanas ilgums.

Vietnē izmantoto sīkdatņu saraksts

Nepieciešamās sīkdatnes:
Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai varētu saglabātu jūsu izvēles saistībā ar Jūsu sniegto sīkdatņu piekrišanu. Bez šīm sīkdatnēm vietne nevar pilnvērtīgi funkcionēt, proti vietnes saturs var tikt nepareizi atainots vai var nedarboties vietnes funkcijas.  

Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
CONSENT Šo sīkdatni izvieto Google, lai noskaidrotu, vai lietotājs ir piekritis sīkdatņu izvietošanai. Šī sīkdatne ir nepieciešama, lai nodrošinātu atbilstību VDAR. 2 gadi
cf_chl_1 Šo sīkdatni izmanto slodzes līdzsvarošanai, vietnes satura piegādei un DNS savienojuma apkalpošanai vietņu operatoriem.   1 diena
cf_chl_cc_# Šo sīkdatni izmanto, lai atšķirtu cilvēkus un robotus. Sesija

 

Statistikas sīkdatnes:
Ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu  vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas tīmekļa vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā.  

Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
_ga Izmanto, lai reģistrētu unikālu ID, kas tiek izmantots, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. 2 gadi
_gat Izmanto Google Analytics, lai kontrolētu pieprasījumu skaitu. 1 diena
_gid Izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto vietni. 1 diena

 

Mārketinga sīkdatnes:
Tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Tādā gadījumā mēs arī varam saņemt informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un mazāk personalizētas reklāmas.  

Nosaukums Nolūks Glabāšanas termiņš
_fbp Izmanto Facebook, lai sniegtu reklāmas no trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem. 3 mēneši
_gcl_au Izmanto Google AdSense, lai eksperimentētu ar reklāmu efektivitāti dažādās vietnēs. 3 mēneši
IDE Izmanto Google DoubleClick, lai reģistrētu un ziņotu par tīmekļa vietnes apmeklētāja darbībām pēc uzklikšķināšanas reklāmas saitēm ar nolūku izmērīt reklāmas efektivitāti un sniegtu reklāmu speciāli atlasītiem apmeklētājiem. 1 gads
_gcl_aw Izmanto Google, lai nodrošinātu reklāmu piegādi vai atkārtotu mērķauditorijas atlasi. 90 dienas
NID Izmanto Google, lai nodrošinātu reklāmu piegādi vai atkārtotu mērķauditorijas atlasi, saglabājiet lietotāja preferences. 6 mēneši
pagead/1p-conversion/# Apkopo datus par apmeklētāju uzvedību no vairākām tīmekļa vietnēm ar mērķi sniegt atbilstošāko reklāmu. Tas ļauj tīmekļa vietnei samazināt skaitu, cik bieži apmeklētājiem tiek sniegta viena un tā pati reklāma. Sesija
pagead/1p-user-list/# Seko tam, ka apmeklētājs izrāda interesi par konkrētu produktu dažādās tīmekļa vietnēs un fiksē, cik bieži apmeklētājs pārvietojas starp tīmekļa vietnēm. Tas palīdz veikt reklāmu efektivitātes mērījumus un nodrošina maksājumu par novirzīšanu veikšanu starp tīmekļa vietnēm. Sesija
fr Izmanto Facebook, lai nodrošinātu reklāmu piegādi vai atkārtotu mērķauditorijas atlasi. 3 mēneši
xs Izmanto Facebook, lai saglabātu unikālo sesijas ID. 3 mēneši
wd Izmanto Facebook, lai nolasītu ekrāna izšķirtspēju. 1 nedēļa
sb Izmanto Facebook, lai saglabātu pārlūkprogrammas informāciju. 2 gadi
datr Izmanto Facebook, lai nodrošinātu krāpšanas novēršanu. 2 gadi

 

Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izvietošanai
Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja jūs izvēlaties opciju „Piekrītu”, jūs esat piekritis visu sīkdatņu izmantošanai, kas atrodas tīmekļa vietnē. Ja jūs izvēlaties opciju „Nepiekrītu”, tas nozīmē, ka tiks izmantotas tikai un vienīgi nepieciešamās sīkdatnes.  Ja jūs izvēlaties opciju „Pārvaldīt iestatījumus”, jums ir iespēja pašam izvēlēties, kuru sīkdatņu lietošanu jūs pieļaujat.

Piekrišanas atsaukšana
Jebkurā brīdī jūs varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai arī varat atteikties no sīkdatņu izmantošanas, izvēloties šeit zemāk izvietoto opciju „Mainīt savu piekrišanu”. Jūs varat atteikties visām sīkdatnēm, izņemot nepieciešamās sīkdatnes.

Papildus informācija
Jūs esiet  arī laipni aicināti iepazīties ar EUROAPTIEKA Privātuma politiku, kas satur papildus informāciju par mūsu veikto personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām.

Kontaktinformācija
Ja jums ir radies jautājums, jūs esiet aicināti sazināties ar EUROAPTIEKA, rakstot uz e-pastu dpo@euroaptieka.lv  

Lai mainītu Sīkdatņu iestatījumus, lūdzu, spiediet šeit.