Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
cart EUROAPTIEKA INTERNETĀ
Mājas lapa Par mums Par EUROAPOTHECA grupu

Par EUROAPOTHECA grupu

EUROAPOTHECA ir starptautiska pastāvīgi augoša uzņēmumu grupa Baltijā un Centrālajā un Austrumu reģionā, kas pārvalda aptieku mazumtirdzniecības ķēdes un vairumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Polijā.

Esot vadošajai farmācijas biznesa grupai Baltijā, kurai vērojama plaša klātbūtne arī Polijas tirgū, EUROAPOTHECA pieder unikālu zīmolu produkti un tā iemantojusi novatora, uzticama partnera un lieliska darba devēja reputāciju. Kopš dibināšanas 1998. gadā grupa veiksmīgi attīstās, kļūstot par pirmo izvēli klientiem visur, kur tā darbojas.

EUROAPOTHECA pieder 660 aptiekas piecās valstīs, tajās strādā vairāk nekā 3800 darbinieku un katru gadu apkalpo vairāk nekā 30 miljonus klientu. EUROAPOTHECA kontrolē aptieku tīklu Eurovaistinė (270 aptiekas) Lietuvā, Euroaptieka (56 aptiekas) Latvijā, Euroapteek (45 aptiekas) Igaunijā, Euro-Apteka (83 aptiekas) Polijā un Apoteksgruppen (191 aptieka) Zviedrijā.

2017. gadā EUROAPOTHECA konsolidēja resursus plānotajai aptieku darbības paplašināšanai. Grupa uzsāk aktīvu attīstības posmu, meklējot labvēlīgas paplašināšanās iespējas Centrālās un Austrumeiropas un Ziemeļvalstu reģionā. 2018. gada 1. ceturksnī EUROAPOTHECA pabeidza Apoteksgruppen aptieku ķēdes iegādi Zviedrijā, kļūstot par vienu no reģiona lielākajiem aptieku tīkliem.

EUROAPOTHECA ir lielākās starptautiskās mazumtirdzniecības grupas Baltijā un Centrālajā un Austrumu Eiropā VILNIAUS PREKYBA biedrs.