Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Pakalpojumi Holesterīna līmeņa noteikšana

Holesterīna līmeņa noteikšana

EA Servisi WEB 800x100px Holesterins

Laba veselība ir vērtība un tikai mūsu pašu rokās ir iespēja to uzlabot, tādēļ EUROAPTIEKA nodrošina holesterīna līmeņa noteikšanu asinīs, ko veiks īpaši apmācīti farmaceiti! Pēc mērījumu veikšanas farmaceits konsultēs un atbildēs uz Jums interesējošiem jautājumiem, kā arī informēs par tālākajiem soļiem, ja tādi būs nepieciešami.

Holesterīna līmeni varat noteikt otrdienās un ceturtdienās no plkst. 09:00 līdz 11:00.

Mērījumu ieteicams veikt tukšā dūšā.

Pakalpojuma izmaksas:

  • ar MEDUS karti 2,50 EUR
  • standarta cena 3,50 EUR

Holesterīna līmeni asinīs varat noteikt sekojošās aptiekās:

EA Servisi CUKURS HOLESTERINS WEB Tabula 800px b

Vairāk informāciju par pakalpojuma veikšanu jautājiet farmaceitam.

Uzzini vairāk par holesterīnu

Paaugstināts holesterīna līmenis ir nopietns drauds cilvēka veselībai, jo tas veicina sirds un asinsvadu slimību attīstīšanos. Problēmas rodas, ja tiek pārsniegta holesterīna līmeņa norma, kas ir 5,0 mmol/L.

Lai precīzi noskaidrotu potenciālo holesterīna risku attiecībā uz savu veselību, ir svarīgi zināt visus holesterīna mērījuma skaitļus – kopējo holesterīnu, zema blīvuma holesterīnu (ZBL)  jeb „slikto holesterīnu”, augsta blīvuma holesterīnu (ABL) jeb „labo” holesterīnu un triglecirīdus.

Ja tiek konstatēts paaugstināts holesterīna līmenis nav iemesla panikai, jo pastāv iespēja samazināt holesterīna līmeni mainot savu dzīves stilu – ēdot veselīgi, regulāri nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, samazinot lieko svaru un atmetot smēķēšanu. Uzturā nepieciešams lietot ar šķiedrvielām bagātīgus produktus, zivis, valriekstus, mandeles un citus riekstus, avokado un olbaltumvielas. Nepieciešams izvairīties no produktiem, kas saturs transtaukskābes – pusfabrikāti, cepumi, kūkas, gatavās salātu mērces, desas, čipsi, saldēti frī kartupeļi utt.

Ja tiek praktizētas augstāk minētās lietas, bet 3 līdz 6 mēnešu laikā holesterīna līmenis nesamazinās nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Papildus informāciju par sirds veselību un ieteikumiem, kā ikdienā uzlabot savu sirds pašsajūtu varat lasīt sadaļā “Farmaceita padomi”.