
Ķermeņa mazgāšanas želeja-dezodorants ar probiotikām
Hipoalergēns kosmētisks līdzeklis svīstošas ķermeņa un sejas ādas kopšanai. Ķermeņa mazgāšanas līdzeklis ar probiotisko vielu kompleksu palīdz iznīcināt baktērijas, kas rada nepatīkamu smaku. Attīrošais komplekss, kas satur glicerīnu, rada labsajūtu un mitrina. Atsvaidzinošs sastāvs ar universālu aromātu. Piemērots jutīgai ādai. Pārstrādājams iepakojums.
Pieaugušajiem un pusaudžiem
IEDARBĪBA
Svaiguma sajūta līdz 24 stundām: sastāvam pievienotais probiotisko vielu komplekss efektīvi likvidē baktērijas, kas ķermeņa svīstošajās daļās rada nepatīkamu aromātu, un neļauj tām strauji savairoties.
Mitrināšana līdz 24 stundām: jutīgai ādai piemērotais attīrošo sastāvdaļu komplekss, kas satur glicerīnu, maigi mazgā, mitrina un novērš ādas savilkuma sajūtu. Āda kļūst svaiga un atgūst labsajūtu.