Dziļi attīra un eksfoliē ādu. Radīts kombinētai un taukainai ādai, un palīdz atbrīvoties no komedoniem un pūtītēm. Gelam piemīt keratolītiska un antibakteriāla iedarbība.

Pasūti
Dziļi attīra un eksfoliē ādu. Radīts kombinētai un taukainai ādai, un palīdz atbrīvoties no komedoniem un pūtītēm. Gelam piemīt keratolītiska un antibakteriāla iedarbība.
Gels paredzēts pusaudžu un pieaugušo taukainas – kombinētas ādas attīrīšanai, vieglas/ vidēji vieglas aknes skartai ādai uz sejas un lokāli uz ķermeņa. Gels ir bagāts ar seboregulējošām, savelkošām un eksfoliējošām aktīvajām sastāvdaļām, tāpēc tas maigi attīra ādu un eksfoliē, atbrīvojot to no nepilnībām un sebuma paliekām. Āda top attīrīta, svaiga un gludāka. Lielski piemērots arī lietošanai dušā.
Lai samazinātu ādas nepilnības, kas saistītas ar taukainu ādu, noteicoša loma ir ādas atbilstošai un regulārai attīrīšanai. Aknes skartai ādai raksturīga pārmērīga tauku dziedzeru aktivitāte, kas saražo lieku sebumu. Rezultātā ādai ir grūti elpot, savairojas baktērijas, kā arī parādās melnie punktiņi – komedoni, un izsitumi.
Gela sastāvs ir bagātīgs, tajā izmantotas 7 aktīvās sastāvdaļas, kas ir pat vairāk kā bieži kopjošā krēmā. Sastāvā ir:
Nenosprosto poras. Nesatur ziepes. Fizioloģiskais pH. Pārbaudīts dermatologu uzraudzībā