Mājas lapa Karjera Veiksmes stāsti Tatjana Staļmakova

Tatjana Staļmakova

Tatjana Stalmakova 3

Vārds, uzvārds:  Tatjana Staļmakova

Šobrīd strādāju EUROAPTIEKĀ par: farmaceita mācekli

Darba pieredze EUROAPTIEKĀ: Euroaptiekā strādāju jau vairāk nekā 5 gadus. Savu darba pieredzi šeit uzsāku kā konsultants, bet, sākoties 2017. gada mācību gadam, pieņēmu Euroaptiekas izaicinājumu un uzsāku mācības Rīgas 1. Medicīnas koledžā par farmaceita asistentu. Esmu pateicīga, ka Euroaptieka man deva iespēju realizēt savu sapni un kļūt par farmaceita asistentu.

Izvēlējos darbu EUROAPTIEKĀ, jo:  šeit ir draudzīga darba vide, atsaucīgi un profesionāli kolēģi, kuri vienmēr, neskatoties ne uz ko, palīdzēs un dos iespēju Tev attīstīties un pilnveidot gan savas stiprās puses, gan vājās. Esmu ļoti priecīga, ka izvēlējos Euroaptieku kā savu darba vietu!

Viena diena manā amatā: Mans darbs saistīts ar medikamentu, medicīnas ierīču, kosmētikas un uztura bagātinātāju pārdošanu un profesionālu konsultāciju sniegšanu klientiem, palīdzu viņiem izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Nodrošinu saņemto medikamentu izkārtošanu. Sekoju līdzi preču derīguma termiņiem, nodrošinu akcijas preču un materiālu izvietošanu. Nodrošinu preču sortimenta pieejamību aptiekā. Palīdzu farmaceitiem apkalpot klientus ar recepšu medikamentiem. Katru darba dienu esmu atbildīga par klientu veselības stāvokļa uzlabošanu.

Vislabāk man savā darbā patīk: palīdzēt cilvēkiem būt veseliem un justies labi. Man ļoti patīk tas, ka aptiekā klientiem varu popularizēt veselīgu dzīvesveidu, tādā veidā uzlabojot viņu vispārējo veselības stāvokli. Es uzskatu, ka farmaceita/farmaceita asistenta profesijai mūsdienās ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvēs.

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: Euroaptiekas mērķis ir būt par klientu pirmo izvēli. Klients, viņa vēlmes un vajadzības ir vissvarīgākais, tāpēc mēs strādājam, lai sniegtu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai.

Dzīves moto: Ja tu esi optimists, tavā dzīvē atklāsies vēl neaprakstāmi daudz jaunu iespēju.