Ieva Zvagule

Ieva Zvagule 2

Vārds, uzvārds: Ieva Zvagule

Šobrīd strādāju EUROAPTIEKĀ par:  aptieku koncepta uzturēšanas vadītāja

Darba pieredze EUROAPTIEKĀ: 2018. gada 16. maijā apritēs 5 gadi kopš strādāju šeit. Pašos pirmsākumos paralēli studijām uzsāku darbu Euroaptiekā kā datu ievades operators, kas man deva iespēju iepazīt aptieku un saprast, ka esmu izvēlējusies sev atbilstošo profesiju. Tālāk darbu turpināju kā farmaceita palīgs, pēc diploma iegūšanas - kā farmaceits, un no 2015. gada - kā aptiekas vadītājas vietas izpildītāja. 2017. gada rudenī es izmantoju uzņēmuma piedāvātās izaugsmes iespējas un sāku strādāt pašreizējā amatā, kur man nenovērtējami palīdz iepriekš iegūtā pieredze aptiekā.

Izvēlējos darbu EUROAPTIEKĀ, jo: šis tīkls radīja profesionālu un drošu pirmo iespaidu, kas atbilst patiesībai uz visiem 100%. Te man piedāvāja atbalstu, jaunas zināšanas, motivāciju, kas man kā studentam bija ļoti svarīgi.

Viena diena manā amatā: sadarbībā ar kolēģiem gatavoju uzskates materiālu aptiekām nākošā mēneša akciju izvietojumam. Kad tas padarīts, dodos uz kādu no aptiekām, lai veiktu uzlabojumus telpu vizuālajā izkārtojumā, rastu risinājumus, ja nepieciešams ko mainīt, kā arī pārbaudu sortimenta izvietojumu plauktos. 

Vislabāk man savā darbā patīk: krāsaina, dažāda ikdiena, kura nekad neatkārtojas un, protams, mani fantastiskie kolēģi gan birojā, gan aptiekās. Komanda ir visu panākumu atslēga!

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: mūsu aptiekās ir profesionāli un atsaucīgi farmaceiti, kuri palīdzēs vienmēr un visur, savu iespēju robežās. Euroaptieka kā darba devējs – izcils atbalsts farmaceitiem, profesijai kopumā, kuriem ir svarīga Tava izaugsme!

Dzīves moto: nožēlo labāk to, ko esi izdarījis, nekā to, ko neesi!