Anna Ļapidevska

Anna Lapidevska 3

Vārds, uzvārds:  Anna Ļapidevska

Šobrīd strādāju EUROAPTIEKĀ par:  aptiekas vadītāja vietas izpildītāju

Darba pieredze EUROAPTIEKĀ:  Euroaptiekā sāku strādāt 2013. gadā paralēli studijām. Sākumā stažējos kā jaunākais farmaceita māceklis Maskavas ielā, Rīgā. Pēc tam, kad jau biju sapratusi aptiekas darba specifiku un apguvusi farmaceita profesijas pamatus, vēlējos turpināt stažēties lielākā aptiekā, tādēļ turpināju savas darba gaitas aptiekā Imantā, Anniņmuižas bulvārī. Esmu ļoti pateicīga šīs aptiekas vadītājai par ieguldīto laiku manā profesionālajā attīstībā, par atbalstu un neizmērojamām zināšanām, kas man pavēra brīnišķīgu iespēju no 2016. gada turpināt savu karjeru kā aptiekas vadītājas vietas izpildītājai Euroaptiekā Mūkusalas ielā, Rīgā.

Izvēlējos darbu EUROAPTIEKĀ, jo: te es jau pirmās darba intervijas saņēmu pozitīvu attieksmi, drošības sajūtu un uzticēšanos. Tas bija brīdis, kad sapratu, ka Euroaptieka ir mana pareizā izvēlē, ko nenožēloju nevienu mirkli.

Viena diena manā amatā: organizēt un kontrolēt darbu aptiekā, motivēt darbiniekus tiekties uz labākiem rezultātiem, apmācīt jaunos kolēģus un sniegt aptiekas apmeklētājiem izcilu farmaceitisko aprūpi.

Vislabāk man savā darbā patīk: dinamiskums, jo aptiekā nekad nav garlaicīgi, darba vide un kolēģi, atbildība, ko varu ikdienā uzņemties, izaicinājumi un dažādu situāciju risināšana,  komunikācija ar cilvēkiem, izaugsmes iespējas un viennozīmīgi darba devēja atbalsts.

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: forša komanda, kolēģi, ar kuriem ir patīkami strādāt, kas nodrošina saliedētu kolektīvu, un labs atalgojums.

Euroaptieka piedāvā saviem darbiniekiem karjeras attīstības iespējas - gan topošiem, gan esošiem farmaceitiem un farmaceita asistentiem, kas, manuprāt, ir viens no galvenajiem kritērijiem šajā jomā. Līdz ar to Euroaptieka ir vieta, kur pacients saņems kvalitatīvu farmaceitisko aprūpi.

Dzīves moto: Don’t decrease the goal. Increase the effort. [Netiecies uz mazāku mērķi. Centies vairāk.]