Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Karjera Darbinieku stāsti Tatjana Staļmakova

Tatjana Staļmakova

Tatjana Stalmakova 3

Šobrīd EUROAPTIEKĀ strādāju par farmaceita asistentu. Jau no 2011.gada EUROAPTIEKA ir mana darba vieta. Savu darba pieredzi šeit uzsāku kā konsultants, bet, sākoties 2017. gada mācību gadam, pieņēmu EUROAPTIEKAS izaicinājumu un uzsāku mācības Rīgas 1. Medicīnas koledžā par farmaceita asistentu. Esmu pateicīga, ka EUROAPTIEKA man deva iespēju realizēt savu sapni un kļūt par farmaceita asistentu.

Par savu darba vietu izvēlējos EUROAPTIEKU, jo šeit ir draudzīga darba vide, atsaucīgi un profesionāli kolēģi, kuri vienmēr, neskatoties ne uz ko, palīdzēs un dos iespēju Tev attīstīties un pilnveidot gan savas stiprās puses, gan vājās.  Mans darbs saistīts ar medikamentu, medicīnas ierīču, kosmētikas un uztura bagātinātāju pārdošanu un profesionālu konsultāciju sniegšanu klientiem, palīdzu viņiem izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Nodrošinu saņemto medikamentu izkārtošanu. Sekoju līdzi preču derīguma termiņiem, nodrošinu akcijas preču un materiālu izvietošanu. Nodrošinu preču sortimenta pieejamību aptiekā. Katru darba dienu esmu atbildīga par klientu veselības stāvokļa uzlabošanu.

Vislabāk man savā darbā patīk palīdzēt cilvēkiem būt veseliem un justies labi. Man ļoti patīk tas, ka aptiekā klientiem varu popularizēt veselīgu dzīvesveidu, tādā veidā uzlabojot viņu vispārējo veselības stāvokli. Es uzskatu, ka farmaceita/farmaceita asistenta profesijai mūsdienās ir ļoti liela nozīmē cilvēku dzīvēs.

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: Euroaptiekas mērķis ir būt par klientu pirmo izvēli. Klients, viņa vēlmes un vajadzības ir vissvarīgākais, tāpēc mēs strādājam, lai sniegtu vislabāko risinājumu katra klienta situācijai.