Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Karjera Darbinieku stāsti Svetlana Vasiļevska

Svetlana Vasiļevska

Svetlana Vasilevska WEB

Euroaptieka ir mana darba vieta kopš 2017.gada. Par farmaceitu izvēlējos kļūt, jo jau no bērnības man patīk palīdzēt un runāt ar cilvēkiem. Sākumā vēlējos kļūt par zobārstu, bet šis sapnis netika piepildīts. Vēlāk sapratu, ka palīdzēt cilvēkiem var arī citādākā veidā. Tā arī sāku apgūt farmaceita profesiju.

Man patīk farmaceita darbs, jo tas nekad nav garlaicīgs. Katru dienu mēs - farmaceiti sastopamies ar situācijām, uz kurām vajag ātru reakciju, zināšanas un komunikācijas prasmes. Tas man sanāk viegli, tāpēc, ka pati esmu aktīva un ekstraverta personība. Ikdienas darbā man prieku sagādā atgriezeniskā saite ar klientiem. Farmaceits sniedz savas zināšanas un ieteikumus klientiem, lai tie justos labāk. Ir ļoti patīkami pēc tam dzirdēt pateicības vārdus no viņiem un tajā mirklī es saprotu, ka esmu īstajā vietā.

Farmaceita profesija ir sena un stabila, tā nekad neizzudīs. Šajā darbā svarīga ir precizitāte, augsta atbildības sajūta un prasme strādāt ar cilvēkiem. Ieteiktu studēt farmāciju tiem cilvēkiem, kuriem ir vēlme nepārtraukti attīstīties, iegūt un dalīties ar informāciju un zināšanām.