Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300

Lauma Krēsliņa

Lauma Kreslina 3

Šobrīd EUROAPTIEKĀ strādāju par aptiekas vadītāju. EUROAPTIEKĀ uzsāku savas darba gaitas 2013. gada vasarā, kad vēl biju Latvijas Universitātes 4. kursa studente. Euroaptiekā sāku stažēties kā jaunākā farmaceita mācekle aptiekā Juglā, Rīgā. Apkārt bija zinoši, pieredzes bagāti kolēģi, kuri dalījās ar mani savās zināšanās un prasmēs, līdz ar to es salīdzinoši ātri varēju apgūt visu nepieciešamo, kas ir svarīgs farmaceita profesijā. Absolvējot universitāti 2014. gadā, turpināju strādāt šajā aptiekā kā farmaceite. Man patīk izaugsme, pārmaiņas, attīstība, tāpēc pavisam loģisks lēmums bija pārbaudīt savus spēkus aptiekas vadītājas amatā, līdz ar to 2017. gada aprīlī sāku strādāt par vadītājas vietnieci aptiekā Ziepniekkalnā, Rīgā. 2017. gada beigās nokārtoju sertifikācijas eksāmenu un šobrīd strādāju par aptiekas vadītāju aptiekā Juglā, kur uzsāku savas farmaceita profesijas gaitas.

Izvēlējos darbu EUROAPTIEKĀ, jo man to ieteica mana laba draudzene un tajā laikā kursa biedrene, kura jau bija izvēlējusies savu karjeru uzsākt tieši EUROAPTIEKĀ. Spilgti atceros, ka vēl mani uzrunāja mājaslapā ievietotie veiksmes stāsti, kad pie sevis nodomāju – jā, es arī gribētu, lai man būtu līdzīgs stāsts.

Ja man jāpastāsta par to, ko es ikdienā savā amatā daru, tad mana darba diena sākas ar darāmo darbu saraksta izveidošanu, tam seko preču pasūtījuma noformēšana, darbu deleģēšana, problēmsituāciju risināšana, narkotisko/psihotropo vielu uzskaites veikšana, kompensējamo recepšu atmaksas un pareizības kontrole un daudzi citi mazi darbiņi, kas nodrošina, lai viss notiktu likumdošanai noteiktajā kārtībā un lai ikviens klients saņemtu vislabāko farmaceitisko aprūpi!

Savā darbā man vislabāk patīk mana lieliskā komanda un iespēja cilvēkiem sniegt izcilu farmaceitisko aprūpi! 

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: te ir lieliska darba vieta! Ja Tu tici sev, tad arī Euroaptieka tic Tev un dos Tev iespēju!