Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300

Ieva Zvagule

Ieva Zvagule 2

Šobrīd strādāju EUROAPTIEKĀ par aptiekas vadītāju. EUROAPTIEKĀ strādāju kopš 2018. gada 16. maija. Pašos pirmsākumos paralēli studijām uzsāku darbu Euroaptiekā kā datu ievades operators, kas man deva iespēju iepazīt aptieku un saprast, ka esmu izvēlējusies sev atbilstošo profesiju. Tālāk darbu turpināju kā farmaceita palīgs, pēc diploma iegūšanas - kā farmaceits, un no 2015. gada - kā aptiekas vadītājas vietas izpildītāja. 2017. gada rudenī es izmantoju uzņēmuma piedāvātās izaugsmes iespējas un sāku strādāt pašreizējā amatā, kur man nenovērtējami palīdz iepriekš iegūtā pieredze aptiekā.

Darbu EUROAPTIEKĀ izvēlējos, jo tīkls radīja profesionālu un drošu pirmo iespaidu, kas atbilst patiesībai uz visiem 100%. Te man piedāvāja atbalstu, jaunas zināšanas, motivāciju, kas man kā studentam bija ļoti svarīgi. Man ļoti savā darbā patīk krāsaina, dažāda ikdiena, kura nekad neatkārtojas un, protams, mani fantastiskie kolēģi gan birojā, gan aptiekās. Komanda ir visu panākumu atslēga!

Cilvēkiem, kuri nepazīst EUROAPTIEKU, es teiktu: mūsu aptiekās ir profesionāli un atsaucīgi farmaceiti, kuri palīdzēs vienmēr un visur, savu iespēju robežās. Euroaptieka kā darba devējs – izcils atbalsts farmaceitiem, profesijai kopumā, kuriem ir svarīga Tava izaugsme!