Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
cart EUROAPTIEKA INTERNETĀ
Mājas lapa Karjera Atlases process

Atlases process

Euroaptiekā personāla atlases process atšķiras atkarībā no pozīcijas sarežģītības. Uz vakantajām amata pozīcijām administratīvajos amatos birojā tas var iekļaut visus zemāk minētos posmus, bet aptiekas personāla vai noliktavas personāla atlases process var sastāvēt tikai no dažiem posmiem.

PIETEIKUMS

Mēs aicinām visus interesentus pieteikties darbā elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi darbs@euroaptieka.lv.

ATBILDE

Uz darbs@euroaptieka.lv nosūtītiem e-pastiem mēs sniedzam atbildi, ka pieteikumu esam saņēmuši.

PIRMĀS KĀRTAS INTERVIJA

Klātienē tiekamies ar tiem kandidātiem, kuru CV ir sūtīts uz konkrētu atlases konkursu un ir atbilstošs vakancē izvirzītajiem kritērijiem. Pirmās kārtas intervijā piedalās personāla atlases projektu vadītājs viens pats vai   kopā ar tiešo vadītāju. Pirmās kārtas intervija sastāv no sarunas – no abpusējiem jautājumiem un atbildēm.

MĀJAS DARBS

Kandidātiem, kuri pēc pirmās kārtas intervijas ir novērtēti kā visatbilstošākie vakancei, tiek nosūtīts mājas darbs, lai mēs pārliecinātos par kandidāta prasmēm un zināšanām.

OTRĀS KĀRTAS INTERVIJA

Uz otrās kārtas interviju tiek aicināti tie kandidāti, kuri ir izpildījuši mājas darbu. Otrās kārtas intervijā piedalās personāla atlases projektu vadītājs, tiešais vadītājs un departamenta direktors. Intervija ietver mājas darba prezentāciju un specifiskus jautājumus par veicamo darbu.

ATSAUKSMES

Par fināla kandidātiem tiek noskaidrotas atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem ( iepriekš to saskaņojot ar kandidātu).

DARBA PIEDĀVĀJUMS UN ATTEIKUMI

Kandidātam, kuru esam izvēlējušies kā piemērotāko uz konkrēto pozīciju, nosūtam darba piedāvājumu. Kandidātiem, kas piedalījās intervijās klātienē, bet netika izvēlēti, tiek nosūtīta atteikuma vēstule vai arī ar viņiem sazināmies telefoniski.