Mājas lapa Karjera Farmaceita asistenta izglītība ar Euroaptiekas atb...

Apgūsti farmaceita asistenta izglītību ar Euroaptiekas atbalstu un strādā aptiekā Liepājā!

29255762 3

 EUROAPTIEKA ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā ar 56 aptiekām. Uzņēmums ir atzīts darba devējs nozarē un rūpējas par saviem gandrīz 500 darbiniekiem, nodrošinot izaugsmi un apmācības. Zīmols EUROAPTIEKA pieder uzņēmumam EUROAPOTHECA, kam kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. Uzņēmums piedāvā aizraujošu darbu jomas entuziastiem, kuri tiecas palīdzēt cilvēkiem būt veseliem, skaistiem un justies labi.

Mēs piedāvājam apgūt Farmaceita asistenta profesiju, studējot Rīgas 1. Medicīnas koledžā vai Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta Medicīnas koledžā ar EUROAPTIEKAS atbalstu un nodrošinām darba vietu Liepājā.

 

Šīs programmas ir veidotas kā Darba vidē balstītas mācības, kas ir profesionālās izglītības ieguves forma, kurā izglītības programmas profesionālā satura teoriju un praksi students pārmijus apgūst izglītības iestādē un uzņēmumā.

Par programmu 

Apmaksātas 24 mēnešu  darba vidē balstītās teorētiskās un praktiskās studijas koledžā. 2 dienas nedēļā notiek mācības Rīgas 1. Medicīnas koledžā ( piektdienās, sestdienās)  vai RSU  Sarkanā Krusta Medicīnas koledžā ( pirmdienās, otrdienās). 3 dienas nedēļā studiju prakse aptiekā.

Ko sagaidām no potenciālā studenta 

- Iegūtu vidējo izglītību

- Sekmīgu atzīmi ķīmijā vidējās izglītības iestādes atestātā

- Vēlmi  palīdzēt cilvēkiem 

- Apņēmību un lielu motivāciju iegūt farmaceita asistenta izglītību un interesi strādāt aptiekā gan studiju laikā, gan pēc diploma iegūšanas

Euroaptieka piedāvā 

- Apmaksātas studijas

- Apmaksātu praksi aptiekā Liepājā

- Apmaksātu dienesta viesnīcu un ceļa izdevumus

- Nodrošinātu darba vietu Farmaceita asistenta amatā pēc diploma iegūšanas aptiekā Liepājā

Papildus informācijas iegūšanai lūgums sazināties pa telefonu 29255762.