Mājas lapa Karjera Apgūsti farmaceita asistenta izglītību ar Euroapti...

Apgūsti farmaceita asistenta izglītību ar Euroaptieka atbalstu

farmaceita asistents 2019 12 page 001

 EUROAPTIEKA ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā ar 52 aptiekām. Uzņēmums ir atzīts darba devējs nozarē un rūpējas par saviem gandrīz 500 darbiniekiem, nodrošinot izaugsmi un apmācības. Zīmols EUROAPTIEKA pieder uzņēmumam EUROAPOTHECA, kam kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. Uzņēmums piedāvā aizraujošu darbu jomas entuziastiem, kuri tiecas palīdzēt cilvēkiem būt veseliem, skaistiem un justies labi.

EUROAPTIEKA piedāvā apgūt Farmaceita asistenta profesiju, studējot Rīgas 1. Medicīnas koledžā vai Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta Medicīnas koledžā ar EUROAPTIEKAS atbalstu.

 

Šīs programmas ir veidotas kā Darba vidē balstītas mācības, kas ir profesionālās izglītības ieguves forma, kurā izglītības programmas profesionālā satura teoriju un praksi students pārmijus apgūst izglītības iestādē un uzņēmumā.

Par programmu 

Apmaksātas 24 mēnešu  darba vidē balstītās teorētiskās un praktiskās studijas koledžā. 2 dienas nedēļā notiek mācības Rīgas 1. Medicīnas koledžā ( piektdienās, sestdienās)  vai RSU  Sarkanā Krusta Medicīnas koledžā ( pirmdienās, otrdienās). 3 dienas nedēļā studiju prakse aptiekā.

Ko sagaidām no potenciālā studenta 

- Iegūtu vidējo izglītību

- Sekmīgu atzīmi ķīmijā vidējās izglītības iestādes atestātā

- Vēlmi  palīdzēt cilvēkiem 

- Apņēmību un lielu motivāciju iegūt farmaceita asistenta izglītību un interesi strādāt aptiekā gan studiju laikā, gan pēc diploma iegūšanas

Euroaptieka piedāvā 

- Apmaksātas studijas

- Apmaksātu praksi aptiekā

- Ārpus Rīgas studentiem apmaksātu dienesta viesnīcu un ceļa izdevumus

- Nodrošinātu darba vieta Farmaceita asistenta amatā pēc diploma iegūšanas  kādā no EUROAPTIEKAS tīkla aptiekām

 

Papildus informācijas iegūšanai lūgums sazināties pa telefonu 25427239.