Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
cart EUROAPTIEKA INTERNETĀ
Mājas lapa Karjera

Darbs Euroaptiekā

 

Mēs uzskatām, ka apmierināts darbinieks veicina uzņēmuma izaugsmi, tādēļ lielu uzmanību pievēršam patīkamas darba vides uzturēšanai, apmācībām, kas paaugstina profesionālās zināšanas tādā veidā liekot katram uzņēmuma darbiniekam justies novērtētam un īpašam.

Regulārās darbinieku mācības un kvalifikācijas paaugstināšana ir veids kā panākam uzņēmuma stratēģisko mērķu sasniegšanu, uzturot un attīstot farmaceitu un konsultantu profesionalitāti, kā arī ieviešot un realizējot uzņēmumā visaugstākos klientu aprūpes standartus.

Mūsu lielākā vērtība ir profesionāli darbinieki, kuri izmanto savu pieredzi, zināšanas un prasmes, realizējot uzņēmuma misiju: palīdzēt cilvēkiem būt veseliem un justies labi. 

Ja sadaļās pa kreisi neatrodi sev interesējošu vakanci, bet vēlies nosūtīt mums savu CV, tad sūti to uz e-pastu darbs@euroaptieka.lv vai zvani uz tālruņa numuru +371 27025554