Mājas lapa Jaunumi Zviedrijas Konkurences padome apstiprinājusi Euroa...

Zviedrijas Konkurences padome apstiprinājusi Euroapotheca darījumu par Apoteksgruppen aptieku ķēdes iegādi

09-02-2018
Apoteksgruppen 550x367

Zviedrijas Konkurences padome apstiprinājusi Euroapotheca UAB (Euroapotheca) darījumu par visu Apoteksgruppen i Sverige Holding AB (AGHAB) akciju iegādi. To plāno pabeigt 2018. gada februāra otrās nedēļas laikā. Zviedrijas Konkurences padome vienlaikus apstiprināja arī Euroapotheca darījumu par 156 privāti piederošo Apotehsgruppen aptieku iegādi ar plānoto darījuma pabeigšanas laiku 2018. gada pirmajā ceturksnī.

“Zviedrijas Konkurences padomes apstiprinājumi mums ir svarīgs pagrieziena punkts. Tiklīdz abi darījumi tiks pabeigti, mēs sāksim strādāt kopīgi ar AGHAB vadību, lai izstrādātu piedāvājumus mūsu klientiem,” saka Euroapotheca vadītāja un valdes priekšsēdētāja Raimonda Kižiene (Raimonda Kižienė).

Apstiprinājumi tika doti pēc Euroapotheca 2017. gada 28. novembra paziņojuma par šo iegādi. Sākotnējais iegādes līgums ietver darījumu, ar kuru Euroapotheca iegādājas AGHAB, tai skaitā 3 AGHAB piederošās aptiekas, no Zviedrijas Karalistes. Saskaņā ar otro līgumu Euroapotheca iegādāsies 156 privātās Apoteksgruppen aptiekas.