Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Sadarbībā ar Euroaptieku Latvijā tiek atvērta jaun...

Sadarbībā ar Euroaptieku Latvijā tiek atvērta jauna interneta aptieka AZETA.LV

12-11-2019
Azeta EA homepage

Latvijā ir uzsākusi darbību jauna, uz klientu pieredzi vērsta tiešsaistes veselības, skaistumkopšanas un labsajūtas aptieka AZETA.LV, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem plašu pakalpojumu klāstu. No šī brīža, AZETA.LV interneta aptieka piedāvās plašāko augstas kvalitātes veselības, skaistuma un labsajūtas produktu klāstu, farmaceitu un skaistumkopšanas ekspertu konsultācijas visas nedēļas garumā, kā arī ērtu piegādes un preču saņemšanas iespējas.

 “Mēs ļoti priecājamies uzņemt jauno zīmolu Latvijas tirgū un sastrādāties, lai kopīgi sniegtu saviem klientiem nepieciešamo. Jaunā interneta aptieka darbosies ciešā partnerībā ar mums, Euroaptieka komandu. Mēs turpināsim apkalpot klientus 55 klātienes aptiekās, kuras būs arī viens no preču saņemšanas punktiem AZETA tiešsaistes klientiem,” papildina Nataļja Zaharova, Euroaptieka vadītāja.

Jaunā interneta aptieka AZETA klientiem piedāvās īpašas atlaides, kuponus un citus izdevīgus piedāvājumus. AZETA sūtījumus var saņemt mājās ar DPD kurjeru piegādi vai vairāk nekā 280 sūtījumu saņemšanas vietās Latvijā – Euroaptieka aptiekās, DPD preču saņemšanas punktos, kā arī Circle K benzīntankos.

AZETA.LV aptiekā pircēji varēs iegādāties bezrecepšu medikamentus, uztura bagātinātājus un vitamīnus, medicīnas preces, kosmētiku, higiēnas produktus, preces mazuļiem, grūtniecēm un jaunajām māmiņām.