Mājas lapa Jaunumi Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrā "Domina S...

Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklāta jaunā “Euroaptieka” aptieka

23-03-2017
Pec rekonstrukcijas tirdzniecibas centra

Šī gada 25. martā “Euroaptieka”, investējot rekonstrukcijā 98 000 eiro, atvērusi jaunu aptieku tirdzniecības centrā “Domina Shopping”. Šī ir jau 30. jaunā koncepta aptieka no kopumā 52 zīmola “Euroaptieka” aptiekām  Latvijā.

“Pārveides procesā aptieka ieguvusi īpašu telpu paškontroles mērījumiem. Aptieka jau sen vairs nav vieta, kur cilvēki vēršas tikai pēc zālēm – viņi novērtē to, ka var saņemt nepieciešamo informāciju un veikt pamata pārbaudes vietā, kas ir pieejama un  atrodas ierastajās ikdienas gaitās. Jaunā koncepta aptieka paredz arī ērtāku apmeklētāju zāli, kā arī bagātīgāku preču klāstu, kas veidots, īpaši domājot par Rīgas iedzīvotājiem, viņu veselību un skaistumu,” uzsver Ivars Nelsons, “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētājs.

Aptiekas pārveide veikta saskaņā ar jauno “Euroaptiekas” standartu, kas paredz gaiši mēbelētas, plašas un ērtas telpas, kā arī īpaši veidotu tirdzniecības zāli, kur līdzās aptieku tradicionālajam preču klāstam, paredzēta vieta arī veselību un skaistumu veicinošajām precēm – uztura bagātinātājiem, higiēnas precēm un plašam īpaši kvalitatīvas kosmētikas klāstam. Kopumā Rīgā šobrīd ir 28 zīmola “Euroaptieka” aptiekas un, kā norāda I. Nelsons, arī turpmāk plānots veikt aptieku rekonstrukcijas.

Jaunā, 110 m2 plašā “Euroaptieka” veidota, lai apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties aptieku sortimentā, vienlaikus arī vienkāršāk izvēlēties preces un saņemt farmaceitisko aprūpi un profesionālas konsultācijas savas veselības profilaksei un skaistumam.

“Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001. gada. Šobrīd kopumā ir 52 “Euroaptiekas” 27 apdzīvotās vietās visā Latvijā, kas veido 9,8% no farmācijas tirgus. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “EUROAPOTHECA”, kuram kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā.