Mājas lapa Jaunumi Pēc rekonstrukcijas durvis vērusi “Euroaptieka” Nī...

Pēc rekonstrukcijas durvis vērusi “Euroaptieka” Nīcgales ielā

16-08-2018
37488666 1891934251110499 5026288578833940480 n

Šodien, 16. augustā, plkst. 10.00 pēc rekonstrukcijas apmeklētājiem durvis vēra “Euroaptieka” Nīcgales ielā 46a, Rīgā. Lai godam atzīmētu aptiekas atjaunošanas svētkus, atklāšanas diena tiek svinēta ar dažādiem pārsteigumiem un dāvanām pirmajiem 100 pircējiem.

“Esam lepni, ka varam investēt aptieku rekonstrukcijā, ne tikai nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu farmaceitisko aprūpi, bet arī padarot aptiekas ērtākas un pieejamākas Rīgas iedzīvotājiem. Aptieka jau sen vairs nav vieta, kur cilvēki vēršas tikai pēc medikamentiem – viņi novērtē veselīga dzīvesveida, pašsajūtas uzlabošanas un arī kosmētikas produktu sortimentu, kā arī to, ka var saņemt nepieciešamo informāciju un vaicāt farmaceita padomu dažādos ar veselību saistītos jautājumos. Mūsu farmaceitu zināšanas ir bagātība, ar ko labprāt dalāmies,” uzsver Ivars Nelsons, “Euroaptieka” valdes priekšsēdētājs.

Aptiekas pārveide veikta saskaņā ar “Euroaptieka” standartu, kas paredz gaiši mēbelētas, plašas un ērtas telpas, kā arī īpaši veidotu tirdzniecības zāli, kur līdzās aptieku tradicionālajam preču klāstam paredzēta vieta arī veselību un skaistumu veicinošām precēm – uztura bagātinātājiem, higiēnas precēm un plašam kvalitatīvas kosmētikas klāstam, kas nopērkams tikai aptiekā.

Nule rekonstruētajā aptiekā klientus apkalpos un profesionālus padomus sniegs astoņi darbinieki, tostarp aptiekas vadītāja Anna Žuņina.

“Euroaptieka” ir viens no lielākajiem aptieku tīkliem Latvijā – 52 šī zīmola aptiekās 27 apdzīvotās vietās strādā gandrīz 500 cilvēku. “Euroaptieka” zīmols pieder uzņēmumam “Euroapotheca”, kam kopumā ir vairāk nekā 660 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Zviedrijā un Ukrainā. “Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001. gada.