Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Pēc rekonstrukcijas durvis vērusi EUROAPTIEKA Jugl...

Pēc rekonstrukcijas durvis vērusi EUROAPTIEKA Juglas ielā 45, Rīgā

12-10-2016
Pec rekonstrukcijas durvis verusi EUROAPTIEKA

Turpinot īstenot koncepciju par labas un profesionālas farmaceitiskās aprūpes ieviešanu visās EUROAPTIEKĀS, pirmdien, šā gada 10. oktobrī Rīgā, Juglas ielā 45 durvis vēra rekonstruētā EUROAPTIEKA. Pārveides procesā aptieka ieguvusi īpašu telpu paškontroles mērījumiem, ērtāku apmeklētāju zāli, kā arī bagātīgāku preču klāstu, kas veidots, īpaši domājot par Rīgas iedzīvotājiem, viņu veselību un skaistumu.

Turpmāk arī EUROAPTIEKA Juglas ielā 45 pilnvērtīgi piedalīsies veselības kustībā “Sveiks lai dzīvo!”, rīkojot dažādas veselības skolas un īpašas konsultācijas aptieku apmeklētājiem.

Aptiekas pārveide veikta saskaņā ar jauno EUROAPTIEKAS standartu, kas paredz gaiši mēbelētas, plašas un ērtas telpas, kā arī īpaši veidotu tirdzniecības zāli, kur līdzās aptieku tradicionālajam preču klāstam, paredzēta vieta arī veselību un skaistumu veicinošajām precēm – uztura bagātinātājiem, higiēnas precēm un plašam īpaši kvalitatīvas kosmētikas klāstam. Jaunais EUROAPTIEKU veidols cilvēkiem palīdz labāk orientēties aptieku sortimentā, vieglāk un vienkāršāk izvēlēties preces un saņemt farmaceitisko aprūpi un profesionālas konsultācijas savas veselības profilaksei un skaistumam. Šī ir jau 28. jaunā koncepta aptieka ar EUROAPTIEKAS zīmolu.

Sniedzot labu farmaceitisko aprūpi un pakalpojumus, mēs, EUROAPTIEKA, palīdzam līdzcilvēkiem būt veseliem un justies labi. Latvijā darbojas 52 aptiekas ar EUROAPTIEKAS zīmolu, kas ir viens no valstī lielākajiem aptieku tīkliem ar aptuveni 500 darbinieku. EUROAPTIEKAS zīmols pieder uzņēmumam EUROAPOTHECA, kuram kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā.