Mājas lapa Jaunumi Pēc rekonstrukcijas Daugavpilī atklāj jauno “Euroa...

Pēc rekonstrukcijas Daugavpilī atklāj jauno “Euroaptieka” aptieku

13-04-2017
Pec rekonstrukcijas Daugavpili

Šodien, 13.aprīlī, “Euroaptieka”, investējot rekonstrukcijā 82 000 eiro, atvērusi jaunu aptieku Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60. Šī ir jau 32. jaunā koncepta aptieka no kopumā 52 zīmola “Euroaptieka” aptiekām Latvijā.

“Jaunā koncepta aptieka Daugavpils iedzīvotājiem paredz ērtāku apmeklētāju zāli, kā arī bagātīgāku preču klāstu, kas veidots, īpaši domājot par veselību un skaistumu. Aptieka jau sen vairs nav vieta, kur cilvēki vēršas tikai pēc zālēm – viņi novērtē to, ka var saņemt nepieciešamo informāciju un veikt pamata pārbaudes vietā, kas ir pieejama un atrodas ierastajās ikdienas gaitās. Kopumā Daugavpilī ērti pieejamas trīs “Euroaptieka” aptiekas,” uzsver Ivars Nelsons, “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētājs.

Aptiekas pārveide veikta saskaņā ar jauno “Euroaptiekas” standartu, kas paredz gaiši mēbelētas, plašas un ērtas telpas, kā arī īpaši veidotu tirdzniecības zāli, kur līdzās aptieku tradicionālajam preču klāstam, paredzēta vieta arī veselību un skaistumu veicinošajām precēm – uztura bagātinātājiem, higiēnas precēm un plašam īpaši kvalitatīvas kosmētikas klāstam. Kopumā Latgalē šobrīd ir septiņas zīmola “Euroaptieka” aptiekas.

“Priecājos, ka tagad Daugavpilī varēsim uzņemt klientus jaunās, gaišās un ērtās telpās. Pārveides procesā aptieka ieguvusi arī īpašu telpu paškontroles mērījumiem. Jaunā, 100 m2 plašā “Euroaptieka” veidota, lai apmeklētājiem būtu vieglāk orientēties aptieku sortimentā, vienlaikus arī vienkāršāk izvēlēties preces, savukārt farmaceitiem būtu ērtāk sniegt farmaceitisko aprūpi un profesionālas konsultācijas par veselību profilaksi un skaistu,” stāsta Daugavpils jaunās “Euroaptiekas” farmaceite Danuta Hrapāne.

“Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001. gada. Šobrīd kopumā ir 52 “Euroaptiekas” 27 apdzīvotās vietās visā Latvijā, kas veido 9,8% no farmācijas tirgus. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “EUROAPOTHECA”, kuram kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā.