Mājas lapa Jaunumi Pļavniekos ir atvērta EUROAPTIEKA un diennakts med...

Pļavniekos ir atvērta EUROAPTIEKA un diennakts medicīnas centrs “VESELS CILVĒKS”

28-01-2020
A6 ATVERTA

28. janvārī lielveikala “Maxima” telpās A. Saharova ielā 20a apmeklētājiem pēc rekonstrukcijas durvis vērusi plaša, ērta “Euroaptieka” un līdzās medicīnas centrs “VESELS CILVĒKS”. Šeit gan pieaugušie, gan bērni varēs vērsties piepešu veselības problēmu gadījumos, kā arī veikt virkni dažādu procedūru.

Visvairāk jaunās “Euroaptiekas” priekšrocības varēs novērtēt tuvākās apkaimes iedzīvotāji, kuriem veselības saasinājuma gadījumā būs iespēja iegādāties nepieciešamos medikamentus. Turklāt blakus medicīnas centrā gan vecāki, gan bērni visu diennakti varēs saņemt medicīniskās konsultācijas, negaidot ģimenes ārsta pieņemšanas laiku.

 “Jau ierasti mūsu aptiekas ir vieta, kur cilvēki tuvu mājām un sev ērtā laikā var saņemt kompetentas konsultācijas par medikamentu lietošanu, veselības profilaksi un labsajūtu un veikt veselības paškontroles mērījumus. Nu arī Pļavniekos būsim atkal pieejami saviem klientiem, piedāvājot pakalpojumu klāstu pa ceļam uz mājām. Priecājamies, ka esam izveidojuši sadarbību ar medicīnas centru “VESELS CILVĒKS”, kas nodrošinās augsti kvalificētus pakalpojumus,” stāsta “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

Medicīnas centrs “VESELS CILVĒKS” piedāvās neirologa, kardiologa, algologa, onkologa ķīmijterapeita, paliatīvās aprūpes ārsta,  ģimenes ārsta,  psihiatra, rehabilitologa, dermatologa/venerologa, pneimonologa, neatliekamās medicīnas ārsta un uztura speciālista pakalpojumus. Jaunajā medicīnas centrā būs iespējams konsultēties pie tādiem augstas klases speciālistiem kā neiroloģe doc. Viktorija Ķēniņa, paliatīvās aprūpes ārsts Dr. Vilnis Sosārs, ģimenes ārste Nataļja Ļihodejevska u. c.

Līdz ar augsti kvalificētu speciālistu konsultācijām jaunajā medicīnas centrā tiks piedāvāta iespēja nodot visa veida medicīniskās analīzes un veikt dažādas medicīniskās manipulācijas. Konsultācijas pacientiem sniegs pieredzējuši ārsti un ārsta palīgi darba dienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 8.00 no rīta. Brīvdienās un svētku dienās pacienti varēs saņemt dežūrārstu konsultācijas visu diennakti.

“Euroaptieka” Pļavniekos būs atvērta darba dienās un brīvdienās plkst. 7.00–24.00. Vairāk informācijas par jauno  “Euroaptieku” – euroaptieka.lv; par pieteikšanos konsultācijām medicīnas centrā “Vesels cilvēks” – veselscilveks.lv vai pa tālruni 8803.