Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Izmaiņas Euroaptiekas vadībā

Izmaiņas Euroaptiekas vadībā

28-05-2019
Natalja Zaharova

SIA Euroaptieka Valdes priekšsēdētājs Ivars Nelsons pēc nepilnu trīs gadu darba Valdes priekšsēdētāja amatā nolēmis pārtraukt darba attiecības ar uzņēmumu. Valdes priekšsēdētājas amatā ar 3.jūniju stāsies Nataļja Zaharova, līdzšinējā SIA Euroaptieka Komercdepartamenta direktore. Nataļja  ir ieguvusi plašu pieredzi mazumtirdzniecības vadībā, strādājot ar vadošajiem mazumtirdzniecības tīkliem un uzņēmumiem Baltijas reģionā.

Ivars Nelsons: “Vēlos pateikties Euroaptieka profesionālajai komandai par ieguldīto darbu pēdējos gados, kopā mēs esam kļuvuši par neatņemamu Latvijas farmācijas tirgus sastāvdaļu.”

Nataļja Zaharova: “Man ir gods ieņemt valdes priekšsēdētājas amatu tik interesantā brīdī – laikā, kad aptieku lomai ir tendence pieaugt un sortimentam un pakalpojumiem paplašināties. Uzskatu, ka komanda, ģimene un vide ir panākumu atslēga. Ir viegli strādāt tik atbalstošā vidē. Pateicos par man izrādīto uzticību!”

Euroapotheca Group vadītāja Raimonda Kižiene: “Mēs ar prieku sveicam Nataļju kā jauno Euroaptieka valdes priekšsēdētaju un vēlam panākumus, turpinot ilgtspējīgu biznesa attīstību, kas balstīta uz mūsu pamatvērtībām - profesionalitāti, komandas darbu, vienkāršību, cieņu un aizraušanos, lai iekarotu mūsu klientu sirdis Latvijā. Pateicamies Ivaram Nelsonam par viņa centieniem un apņēmību, attīstot mūsu uzņēmumu, vēlam viņam visu to labāko turpmākajās aktivitātēs, kā arī profesionālajā karjerā.”

Paldies Ivaram Nelsonam par kopā strādāto laiku, viņa devumu uzņēmuma attīstībā, spēju saturēt komandu! Vēlam visu to labāko gan nākamajos karjeras soļos, gan privātajā dzīvē!

Savukārt Nataļjai Zaharovai vēlam veiksmīgi pārņemt uzņēmuma vadību, kā arī virzīt komandu un uzņēmumu sasniegt jaunas virsotnes!