Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Sniedzam farmaceitisko aprūpi patvēruma meklētājie...

Sniedzam farmaceitisko aprūpi patvēruma meklētājiem no Ukrainas

14-03-2022
03 2022 Ukraina Zales Aptieka WEB 800x400px

Mūsu Euroaptiekas misija ir palīdzēt, tādēļ mūsu farmaceiti ir gatavi sniegt padomu un konsultāciju, lai Ukrainas iedzīvotāji spētu parūpēties par savu un tuvinieku veselību arī esot tālumā no mājām.

Ukrainas iedzīvotājiem, kuri evakuējušies uz Latviju, mūsu tīkla aptiekās tiks izsniegti recepšu medikamenti, nepieciešamās kompensējamās zāles un medicīniskās ierīces, uz Ukrainā izrakstītas receptes pamata. Arī tad, ja receptei ir beidzies termiņš ne agrāk kā pirms 14 dienām. Kā arī, ja ārsts noteiktajā kārtībā tās ir izrakstījis uz īpašās papīra receptes saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta (NVD) norādījumiem. Kopā ar īpašo recepti jāuzrāda dokuments, kas var apliecināt personas statusu:

  • Ukrainas pilsoņi un viņu nepilngadīgie bērni, kuru dati ierakstīti mātes vai tēva ceļošanas dokumentā (pase), laulātie (laulības apliecība).
  • Ārzemnieki, kuriem ceļošanas dokumentā (pasē) ielīmēta Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes izsniegta vīza ar atzīmi “UKR-HUMANITARIAN REASONS”.
  • Ukrainas pilsoņi un viņu nepilngadīgie bērni, kuru dati ierakstīti mātes vai tēva ceļošanas dokumentā (pasē), laulātie (laulības apliecība), kuriem ir Latvijas Valsts robežsardzes izsniegta patvēruma meklētāja apliecība