Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Jaunums Mārupiešiem – durvis vērusi jauna EUROAPTI...

Jaunums Mārupiešiem – durvis vērusi jauna EUROAPTIEKA Mārupē!

11-09-2019
A67 A5 Esam atverti 09 2019

Esam kļuvuši vēl pieejamāki saviem klientiem!
Kopš 19. augusta, Mārūpē, Lielajā ielā 19, apmeklētājiem durvis vērusi jauna EUROAPTIEKA. Līdz ar Mārupes attīstību pieaug arī nepieciešamība pēc pieejamiem farmaceitu pakalpojumiem, tāpēc EUROAPTIEKA atvērta tieši šajā - vienā no pieprasītākajiem un straujāk augošajiem Rīgas rajoniem.

Jaunā aptieka durvis vērusi aptiekas “Figaro” vietā, kuru iegādājusies EUROAPTIEKA, tādējādi paplašinot EUROAPTIEKAS tīklu un turpinot uzlabot Latvijas iedzīvotāju iepirkšanās pieredzi.

“Jaunā aptieka atrodas vietā, kur novērojama intensīva cilvēku plūsma – blakus atrodas fizioterapijas centrs, ārstu prakses, bērnudārzs. Tā kā blakus atrodas arī jauno māmiņu atbalsta centrs, tas iedvesmoja mūs šajā aptiekā paplašināt kosmētikas līdzekļu un jaunajām māmiņām noderīgu produktu sortimentu,” atklāj EUROAPTIEKAS valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

74 kvadrātmetrus plašajās telpās klientus apkalpos divi farmaceiti, – arī šajā aptiekā, tāpāt kā pārējās EUROAPTIEKAS tīkla aptiekās, prioritāte ir kvalitatīva un profesionāla farmaceitiskā aprūpe. Vienlaikus arī šeit tiks piedāvāts bagātīgs veselīga dzīvesveida, pašsajūtas uzlabošanas produktu klāsts, un ikvienam būs iespēja saņemt farmaceita konsultāciju.

Pagaidām aptieka būs atvērta apmeklētājiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 19.00, taču optimālais darba laiks vēl tiks izvērtēts, ņemot vērā mārupiešu dienas ritmu un pieprasījumu.