Mājas lapa Jaunumi Jaunās aptiekas atvēršanas svētki Pārdaugavā

Jaunās aptiekas atvēršanas svētki Pārdaugavā

12-07-2018
A63 atklasana

Lai būtu vēl soli tuvāk klientiem, šodien, 12. jūlijā, plkst. 11.00 gleznainajā Pārdaugavā - iepretim Māras dīķim, Mārupes ielā 35, tiek atklāta jaunā "Euroaptieka". Investējot rekonstrukcijā 45 000 eiro, šī kļūst par 52. zīmola "Euroaptieka" aptieku Latvijā.

“Esam gandarīti par iespēju ieguldīt jaunu aptieku uzlabošanā un atvēršanā, kas ļauj piedāvāt kvalitatīvu un dažādu aptiekās iegādājamo medikamentu, veselīga dzīvesveida, pašsajūtas uzlabošanas un arī kosmētikas produktu sortimentu. Ceru, ka Pārdaugavas iedzīvotājiem mūsu aptiekas apmeklēšana kļūst par patīkamu ieradumu un jaunu attiecību nodibināšanu ar mūsu farmaceitiem veselīga dzīvesveida, sejas un ķermeņa kopšanas jautājumos,” stāsta “Euroaptieka” valdes priekšsēdētājs Ivars Nelsons.

Lai svētku prieks nebūtu tik gaisīgs un īss, atklāšanas diena tiek svinēta ar dažādiem pārsteigumiem un dāvanām pirmajiem 100 pircējiem. Īpašajā atklāšanas nedēļā no 12. - 15. jūlijam ir gaidāmas gan svētku atlaides, iegādājoties 3 preces un vairāk*, gan arī iespēja bez maksas saņemt aptiekas lojalitātes Medus karti un saņemt citus īpašus piedāvājumus. 

Jaunajā aptiekā klientus apkalpos un profesionālus farmaceitiskus padomus sniegs aptiekas vadītāja Daina Bulmeistere.

*Piedāvājums spēkā uzrādot Medus karti. Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, bet tās tiek iekļautas kopējā pirkuma preču skaitā. Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, kuru regulārā cena pirms samazinājuma piemērošanas ir ne mazāka par 1,50 EUR. Piedāvājums neattiecas uz medikamentiem, valsts kompensējamām medicīnas ierīcēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm.