Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi "Euroaptiekas" farmaceite izvirzīta “Gada balvai m...

"Euroaptiekas" farmaceite izvirzīta “Gada balvai medicīnā 2016”

10-02-2017
farmaceite izvirzita Gada balvai medicina

“Euroaptiekas” farmaceite Jeļena Truša ir viena no “Gada balvas medicīnā 2016” nominantēm. Balvu Latvijas Ārstu biedrība svinīgā ceremonijā pasniegs 10. februārī kultūras pilī “Ziemeļblāzma”.

“Euroaptiekas” K.Barona ielā 8 vadītāja Jeļena Truša ir izvirzīta “Gada balvai medicīnā 2016” nominācijā “Gada farmaceits”. “Gan kolēģi, gan klienti augstu novērtē Jeļenas darbu, tādēļ ļoti priecājamies, ka tieši viņa tika pieteikta šai balvai. Jeļena ir aptiekas vadītāja ar augstu atbildības un pienākuma sajūta. Mūsu prioritāte ir kvalitatīva farmaceitiskā aprūpe, un tas ir pamats visam, ko “Euroaptiekā” darām. Jeļena iemieso šīs vērtības un pēc labākās sirdsapziņas strādā un domā par to, kā palīdzēt klientam,” atzīst “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētājs Ivars Nelsons.

“Gada balvu medicīnā” Latvijas Ārstu biedrība katru gadu pasniedz, lai godinātu medicīnas speciālistus un pateiktos viņiem par ieguldīto darbu Latvijas iedzīvotāju veselības veicināšanā. Šis pasākums ieguvis popularitāti kā mediķu, tā arī pacientu vidū un kļuvis par Latvijas medicīnas nozares lielāko tradicionālo notikumu.

Gada balvas uzvarētājus nosaka Latvijas iedzīvotāji elektroniskā balsojumā. “Gada balva medicīnā” tiek pasniegta 11 nominācijās, no kurām septiņās apbalvojamos izvirza Latvijas iedzīvotāji.

Jeļena Truša par “Euroaptiekas” vadītāju strādā jau 12 gadus, bet farmācijas nozarē vēl ilgāk. “Neslēpšu, ka esmu patīkami pārsteigta un pagodināta par šādu novērtējumu. No sirds mīlu savu darbu. Farmaceita atbildība ir sniegt ne tikai farmaceitisko aprūpi, bet arī konsultācijas, būt zinošam, laipnam, ja nepieciešams, nomierināt klientu un rast atbildes. Tas ir atbildīgs darbs, kas prasa rūpību un cieņu,” pauž Truša.

Katras nominācijas uzvarētājs saņems galveno balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona veidotu statueti “Dzīvības asns”, kas simbolizē cilvēkam visvērtīgāko un dārgāko – dzīvību un veselību.