Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Jaunumi Euroaptiekas darbinieku vasaras nometne - Mīli sev...

Euroaptiekas darbinieku vasaras nometne - Mīli sevi

20-08-2019
IMG 0901

Šovasar EUROAPTIEKA atkārtoti saviem aptieku darbiniekiem organizēja izglītojošu divu dienu vasaras pasākumu. Šī gada pasākuma norises vieta bija Dikļu pils, tāpēc pils atmosfērā īpaši iederējās pasākuma devīze – “Mīli sevi!”

Šī pasākuma mērķis – izglītoties, atpūsties, sadraudzēties un kopā baudīt lielisko vasaras laiku un vienam otra klātbūtni. Abus neaizmirstamos pasākumus vadīja harizmātiskais mūziķis un pasākumu vadītājs Kaspars Zlidnis.

Pasākuma programmā bija gan izglītojošas lekcijas no ražošanas uzņēmumu puses, iedvesmojoši pašizaugsmes semināri ar praktisku darbību, praktiskas ugunsdzēsības apmācības, gan radošas meistarklases, kuru laikā bija iespējams pagatavot katram savus skaistumkopšanas produktus. Šogad īpaši plaši bija pārstāvētas aktivitātes no ražotāju puses, sniedzot darbiniekiem iespēju iepazīties ar uzņēmumu jaunākajiem produktiem, izmēģināt tos un piedalīties dažādās izlozēs. Vakara programma bija īpaši izsmalcināta – darbiniekus ar muzikālu priekšnesumu priecēja mūziķis Ivo Fomins, ļaujot katram izbaudīt īpaši gaumīgo un smalko pils atmosfēru.

Katru gadu EUROAPIEKAS organizētie vasaras pasākumi darbiniekiem ir mīlēti un apmeklēti kuplā skaitā, jo ikkatrs darbinieks ir daļa no uzņēmuma un mēs savus darbiniekus īpaši lutinām!

EUROAPTIEKA – lieliska darba vieta!