Mājas lapa Jaunumi EUROAPTIEKAI jauns vadītājs – Ivars Nelsons

EUROAPTIEKAI jauns vadītājs – Ivars Nelsons

06-10-2016
ivars nelsons

No 3.oktobra EUROAPTIEKA SIA jauns valdes priekšsēdētājs - Ivars Nelsons. Viņš EUROAPTIEKAS komandai pievienojās kā finanšu departamenta direktors un šī gada jūlijā kļuva par valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju uz laiku, kad līdzšinējais EUROAPTIEKA SIA valdes priekšsēdētājs Māris Lūks atstāja amatu.

Ivaram Nelsonam ir 13 gadu darba pieredze uzņēmējdarbībā un finanšu vadībā. Līdz šim vairāku gadu garumā darbojies finanšu jomā – ieņēmis SIA Clean R finanšu direktora amatu, bijis atbildīgs par nozīmīgiem audita projektiem uzņēmumā SIA Deloitte Audits Latvia, kā arī ieguvis pieredzi, stažējoties Londonā, Deloitte Limited. Ivars Nelsons ir ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) biedrs.

ʺEUROAPTIEKA ir Latvijas farmācijas nozares līderis, un tas ir pateicoties atsaucīgiem klientiem un izcilai darbinieku komandai. Profesionalitāte, cieņa un klients ir trīs EUROAPTIEKAS veiksmes stūrakmeņi, uz kuriem balstīta kopējā uzņēmuma izaugsme. Kopīgi turpināsim iesākto, veidojot vēl labāku un efektīvāku uzņēmumu ar vēl lielākām ambīcijām Latvijas mērogāʺ uzsver Ivars Nelsons, EUROAPTIEKA SIA valdes priekšsēdētājs.

2015. gadā uzņēmums palielināja savu apgrozījumu par 12 procentiem, un koncentrēja visu savu uzmanību uz farmaceitu kompetenču attīstību un klientu apkalpošanas kvalitātes pilnveidošanu. 2016. gadā tiek turpināts iesāktais un tiks sasniegti vēl iespaidīgāki rezultāti.

EUROAPTIEKA Latvijā darbojas kopš 2001. gada. Šobrīd kopumā ir 52 EUROAPTIEKAS, 27 apdzīvotās vietās visā Latvijā, kas veido 9,8% no farmācijas tirgus. EUROAPTIEKAS zīmols pieder uzņēmumam EUROAPOTHECA, kuram kopumā ir vairāk nekā 400 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā.