Mājas lapa Jaunumi EUROAPTIEKA ver durvis Rīgā, Satiksmes ielā 3

EUROAPTIEKA ver durvis Rīgā, Satiksmes ielā 3

18-05-2020
Jaunumi2

Esam priecīgi ziņot! Šodien, 18. maijā, veram durvis Rīgā, Satiksmes ielā 3, kas ir pirmā mūsu tīkla pārstāvniecība Torņakalnā. Ar jaunās aptiekas atvēršanu šogad turpinām īstenot sava tīkla paplašināšanas plānus – pēdējā gada laikā esam paplašinājuši un modernizējusi savu aptieku tīklu, kopumā atverot četras jaunas aptiekas, kā arī renovējot četras aptiekas.

“Turpinot efektīvu “Euroaptieka” tīkla attīstīšanu un modernizāciju, priecājamies, ka “Euroaptieka” kļūst pieejamāka gan Torņakalna iedzīvotājiem, gan Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas apmeklētājiem. Plašs aptieku tīkls ir ieguvums iedzīvotājiem gan šobrīd ārkārtējās situācijās laikā, gan arī pēc tās. Daudz investējam arī darbinieku kompetenču attīstībā un iekšējo procesu pilnveidē, lai mūsu farmaceiti būtu zinoši konsultanti veselības aprūpes jautājumos un spētu ieteikt piemērotāko no plašā aptiekas sortimenta,” stāsta “Euroaptiekas” valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

Līdz ar jaunās aptiekas Torņkalnā atvēršanu “Euroaptieka” aptieku skaits galvaspilsētā sasniedz jau 28 aptiekas.

Jaunājā aptiekā 50 kvadrātmetru platībā apmeklētājus apkalpos divi farmaceiti, tāpat kā pārējās “Euroaptieka” aptiekās nodrošinot kvalitatīvu un profesionālu farmaceitisko aprūpi un iespēju senioriem bez maksas veikt asinspiediena mērījumus. Šī aptiekā ir atvērta darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, un tajā ir pieejams plašs preču sortiments, kurā papildu medikamentiem atrodami arī uztura bagātinātāji, higiēnas preces un kosmētika.