Mājas lapa Jaunumi “Euroaptieka” farmaceite Irisa Līcīte ierindojas L...

“Euroaptieka” farmaceite Irisa Līcīte ierindojas Latvijas labāko farmaceitu vidū

13-02-2018
gada balva medicina 2015 47041083

Šī gada 9. februārī jau septīto reizi norisinājās viens no nozīmīgākajiem notikumiem medicīnas nozarē – tika pasniegta “Gada balva medicīnā”. Šis gads ir īpašs, jo “Euroaptieka” farmaceite un aptiekas vadītāja Irisa Līcīte ierindojās starp trīs nominantēm “Gada farmaceita” balvas iegūšanai.

 “Esam gandarīti un lepni par mūsu  kolēģes Irisas iekļūšanu Latvijas trīs labāko farmaceitu vidū, kas ir pavisam pelnīts un loģisks viņas darba novērtējums ne tikai mūsu kolēģu vidū, bet arī visā nozarē. “Europatieka” ir labās pozīcijās reputācijas un darba devēju topā, tāpēc mūsu zinošo un labāko farmaceitu sasniegumi un atzinība apliecina, ka mūsu darbinieki veic savus pienākumus pēc labākās sirdsapziņas un godaprāta,” uzsver “Euroaptieka” valdes priekšsēdētājs Ivars Nelsons.

 Irisa Līcīte “Euroaptieka” strādā 15 gadus, bet farmācijas jomā darbojas jau vairāk nekā 50 gadus. Iekļūšana Latvijas labāko farmaceitu topa augšgalā ir grūts uzdevums, tomēr Irisas neatlaidība, mērķtiecība un plašās nozares zināšanas ir vainagojušās ar lieliskiem rezultātiem, kuri kalpo kā etalons ikvienam farmaceitam. Viņas panākumu formula ir cītīgs darbs, uzslavējama darba ētika, kā arī veiksmīgu attiecību nodibināšana gan ar kolēģiem aptiekā, gan ar klientiem.

 Ikgadējo balvu kā pateicību par medicīnas speciālistu ieguldīto darbu pasniedz Latvijas ārstu biedrība. Gada balva tiek pasniegta 13 nominācijās, no kurām septiņās apbalvojamos izvirza Latvijas iedzīvotāji. Uzvarētājus šajās septiņās kategorijās, tostarp gada farmaceita titulu, nosaka Latvijas iedzīvotāji elektroniskā balsojumā. Kā liecina Latvijas ārstu biedrības dati, šogad balsotāju aktivitāte bija īpaši augsta – kopumā tika saņemtas 12 225 balsis. 

IMG 20180212 WA0001 1