Mājas lapa Jaunumi Durvis ver Euroaptieka Akropolē

Durvis ver Euroaptieka Akropolē

26-04-2019
Euroaptieka Akropole 1

28. aprīlī durvis vērs lielākā un modernākā “Euroaptieka” Latvijā - iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”.

Jaunā koncepta “Euroaptieka” būs vadošā aptieka "Euroaptiekas" klientiem, kas ietver nākotnes redzējumu tam, kādai ir jābūt modernai un mūsdienīgai aptiekai, kas ir ērta un pieejama ikvienam

“Euroaptieka” iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" būs pirmā, kas neierasti klasiskajam aptieku konceptam piedāvās īpaši izveidotu pieredzes zonu “Tavai labsajūtai”.

Pieredzes zonā bez maksas būs iespējams:

  1. veikt sejas un galvas ādas stāvokļa pārbaudes;
  2. iepazīties ar jaunākajiem skaistuma un veselības produktiem;
  3. kopā ar zinošiem profesionāļiem izvēlēties sev piemērotākos ķermeņa kopšanas līdzekļus.

Aptiekas pieredzes zonā būs iespējams noteikt ne vien sejas ādas tipu, bet arī galvas ādas un matu stāvokli. Pārbaudes ietvaros zinoši konsultanti ar īpašu aparatūru nosaka matu struktūru – biezumu, keratīna līmeni matā – un galvas ādas stāvokli. Trauslu matu, taukainas ādas, blaugznu vai matu izkrišanas gadījumā kopā ar speciālistu tiek apzināti problēmas cēloņi. Balstoties pārbaudes rezultātos, konsultants palīdzēs izvēlēties piemērotākos kopšanas līdzekļus un kosmētiku un, ja nepieciešams, ieteiks arī speciālistu, pie kā vērsties nopietnāku problēmu ārstēšanai.

“Svarīgākais ir atrast un izvēlēties savam ādas tipam un stāvoklim atbilstošu līdzekli. Lai būtu pavisam droši, sava sejas ādas tipa noteikšanu ir vērts uzticēt speciālistam. Precīzi zināt savu ādas tipu ir būtiski, lai varētu izmantot produktus, kas paredzēti konkrētu problēmu risināšanai,” uzsver “Akropole” “Euroaptiekas” kosmētikas un veselības produktu nodaļas vadītāja Lāsma Kursīte.

Kā skaidro farmaceite, taukainai ādai jānodrošina efektīva poru attīrīšana un tauku radītā spīduma mazināšana, kā arī optimāla vide ar līdzekļiem, kam ir neitrāls pH līmenis, lai mazinātu baktēriju veidošanos. Savukārt sausai ādai jāsniedz maiga attīrīšana un maksimāla mitrināšana vai pat barošana, lai atjaunotu ādas aizsargbarjeru un palīdzētu ādai sevi labāk aizsargāt pret dažādiem ārējiem kairinošiem faktoriem. Kombinētas sejas ādai ir svarīgi pielāgot produktus un kopšanu katrai zonai individuāli, iesaka Lāsma Kursīte.

 "Euroaptieka" iepirkšanās un izklaides centrā "Akropole" gaidīs apmeklētājus no pirmdienas līdz svētdienai plkst. 10.00-22.00.