Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300
Mājas lapa Farmaceita padomi Tavai veselībai Vīrieša veselība Droša un pilnvērtīga dzimumdzīve

Droša un pilnvērtīga dzimumdzīve

06-06-2017
Drosa un pilnvertiga dzimumdzive

Cik  Jums svarīga sava un partnera drošība?

Parūpējies par savu un partnera drošību laicīgi! Šodienas sabiedrībā aizvien nozīmīgāk šķiet pasargāt sevi un savu mīļoto cilvēku no dažādām infekcijām un neplānotas grūtniecības, ne tikai  tāpēc, ka mēs sevi esam sākuši mīlēt vairāk, bet gan tāpēc, ka cienam sevi un rūpējamies par veselību laicīgi.

Prezervatīvs ir viens no piemērotākajiem un atzītākajiem kontracepcijas līdzekļiem.
Rūpējoties par savu veselību pezervatīva, kā barjeras kontracepcijas metodei ir būtiskas priekšrocības:  

  1. Pasargā no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS);
  2. Piedāvā aizsardzību pret neplānotu grūtniecību;
  3. Nav medicīnisku blakus efektu, jo prezervatīvs ir bez  nevēlamas iedarbības uz hormonālo sistēmu un sieviete ir pasargāta no ķīmiski hormonālas iejaukšanās dabīgajā  ciklā, viņas maigajā un trauslajā organismā.

Būtiski, ka pareizas lietošanas gadījumā tas pasargā no seksuāli transmisīvajām slimībām (STS), piemēram, no AIDS, gonorejas, hlamīdijām u.c. STS. Tas tiek rekomendēts gadījumos, kad Jums ir jauns seksa partneris, vairāki seksa partneri, vai arī, ja nav pārliecības par partnera seksuālo pagātni. Prezervatīva kontroles efektivitāte pareizas lietošanas gadījumā ir 93%. 

Lai padarītu dzimumaktu patīkamāku un pēc iespējas pilnvērtīgāku prezervatīvu noteikti jālieto kopā ar īpaši mitrinošu lubrikantu, tas samazina iespēju, ka prezervatīvs varētu no sausuma saplīst, tādējādi veicinot drošības sajūtu. 
Lielākoties cilvēkiem liekas jautri izmantot prezervatīvus, bet  tie traucē sajūtām un spontanitātei, tāpēc nepieciešams lubrikants, kas veidots uz ūdens bāzes un nodrošina ilgstošu mitrināšanas efektu,kā arī garantē labsajūtu dzimumakta laikā.

Zināms, ka ikdienas dzīvē mīlējoties ar partneri tieši lubrikants, tā pat kā sīkas rotaļīgas detaļas, dzimumaktu padara patīkamāku un baudāmāku. Ar lubrikantu  palīdzību iegūst papildus mitrināšanu un slīdamību seksa laikā. Tā kā parasti sievietes priekšspēles laikā uzbudinās lēnāk kā vīrieši, tad tas ir viens no veidiem kā palīdzēt mitrināt dzimumorgānus, ļaut izvairīties no nepatīkamām sajūtām un sasniegt baudas virsotnes kopā ar partneri.

Pāriem un īpaši visa vecuma sievietēm, lubrikants palīdz risināt problēmas  seksuālajā jomā, kas saistītas ar hormonālām svārstībām organismā un fizioloģiskām īpatnībām, emocionālo noskaņojumu. Pateicoties papildus mitrināšanai, ko dod lubrikanti, sniedz nesāpīgāku un vieglāku iekļuvi vagīnā, pat, ja nepatīkamās sajūtas sagādā nepietiekoša erekcija vai prezervatīvs. Bez tam lubrikanti labi mitrina ādu, to kopjot un aizsargājot. Lietot lubrikantus iesaka arī, lai  dažādotu savu seksuālo dzīvi vai veicot intīmo zonu masāžu.

Parūpējies laicīgi par  interesantu vakaru! Izvēlies veselīgu, drošu un baudas pilnu dzimumdzīvi un esi vesels!