Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300

Prom skumjas un nemieru!

06-06-2017
Prom skumjas un nemieru

Saldā atkarība

Slikta oma, skumjš noskaņojums, un roka jau pati sniedzas pēc kāda našķa... Jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka uzturs būtiski ietekmē smadzeņu darbību, kas regulē cilvēka garastāvokli. Ogļhidrāti darbojas gluži kā ātrā reaģēšanas vienība – nomierina, atslābina, rada apmierinājuma sajūtu. Šokolādes tāfelīte neatrisinās visas mūsu problēmas, tomēr vismaz uz laiku spriedze no savām dzelžainajām ķetnām mūs atlaiž. Taču būsim reālisti – saldumu iedarbība ir īslaicīga, turklāt tie ir kalorijām bagāti. Kurš gan labprātīgi vēlas iedzīvoties saldajā atkarībā un liekos kilogramos!

Mainu smalkmaizīti pret aromātisku tēju! Ķīmiskas izcelsmes preparāti ir iedarbīgi, tomēr organismam tie savā ziņā ir kā pletne. Pirms cērt, padomā, vai ir kāds labāks variants! Teiksim, tase aromātiskas zāļu tējas brīnišķīgi nomierina prātu un nervu sistēmu. Tas ir vienkārši – šķipsniņu drogu, piemēram, mārsilu vai kumelītes, aplej ar karstu ūdeni, un jau pēc dažām minūtēm dzēriens ir gatavs lietošanai. Garšīgs un iedarbīgs! Turklāt, dzerot šādu tēju no rīta, mundruma un labsajūtas deva garantēta!

Dabas veltes tavai veselībai

Nervozs cilvēks ir kā spogulis – saskarsmē ar viņu pārējie jau drīz sāk just nemieru un stresu. Tas var izraisīt konfliktus gan ģimenē, gan darbā. Ilgstoša spriedze visbiežāk ir galvenais iemesls, kas izraisa dažādas slimības, vitāli svarīgāko orgānu darbības traucējumus. Tu taču negribi tikt ievilkts šajā apburtajā lokā, vai ne? Tas nenotiks, ja draudzēsies ar dabu! Ārstniecības augu lietošana efektīvi pasargā no stresa un spriedzes. Galvenais – to iedarbība ir maiga un noturīga, turklāt nav jāraizējas, ka devas varētu būt pārāk lielas. Lai gan ārstniecības augi bagātīgi satur aktīvās vielas, tomēr pārdozēt faktiski nav iespējams un blakņu risks, salīdzinot ar ķīmiskas izcelsmes preparātu lietošanu, ir niecīgs. Bet, protams, visu ar mēru! Ārstniecības augus varam vākt paši vai arī iegādāties aptiekā. Par tur iegādātajiem augu izcelsmes preparātiem nav jāraizējas – tie atbilst zāļu sastāva prasībām gan no kvalitātes, gan iedarbības, gan drošības viedokļa. Izmantojiet iespēju saņemt profesionālu farmaceitu konsultācijas par ārstniecības augu medikamentiem! 

Ko izvēlēties?

Kurš gan nezina, ka viens no visefektīvākajiem mierinātājiem ir „dzīvais klasiķis” baldriāns! Līdzīga nomierinoša iedarbība un spēja aizdzīt bezmiegu piemīt melisai, apiņu rogām un parastajai raudenei. Lai efekts būtu vēl labāks, ieteicams lietot drogu maisījumu – pa šķipsniņai no katra auga. Klientu ērtībai aptiekā var iegādāties jau fasētus ārstniecības augu maisījumus. Piemēram, „Natēja” palīdz mazināt nervu sasprindzinājumu, bezmiegu un paaugstinātu uzbudinājumu.

Savā zāļu aptieciņā der nodrošināties ar tēju maisījumiem un lietot atbilstoši rekomendācijām. Piemēram, „Nervus” ieteicams dzert no rīta un pusdienas laikā, „Nervus Strong” – vakarā. Īpaša ir „Nervus bērniem” – saudzīga un iedarbīga, bez jebkādām blakusiedarbībām.