Piesakies jaunumiem!
+
EA popup logo Piesakies jaunumiem!
Paldies, Jūsu e-pasts un personīgo datu apstrādes apstiprinājums ir saņemts!
Paldies! Lai pieteikuma process būtu pabeigts, nosūtījām apstiprinājuma e-pastu uz jūsu norādīto e-pasta adresi! Lūdzam to apstiprināt!
Saņem EUROAPTIEKAS īpašos piedāvājumus un jaunākās aktualitātes e-pastā! Lūdzu norādi savu epastu:
* Ja esi Euroaptieka Medus kartes īpašnieks, norādi Medus kartes numuru zemāk:
944038470300

Svētku aptieciņa

21-06-2018
662027530

Jāņi un Līgo vakars ir svētki – vienalga, kādā formātā vai cilvēku skaitā. Un, lai svētki izvērstos patiesā baudā un nesagādātu nepatīkamas rūpes, “Euroaptiekas” farmaceite Ieva Zvagule iesaka turēt pa rokai mazu aptieciņu ar pirmās nepieciešamības precēm, jo svinēšanā jau visādi var gadīties. 

PLĀKSTERI
Ja plānota liela dejošana jaunos apavos, plāksteri būs labākais draugs un nemanāmais deju partneris. Un pat tad, ja dejas nav svinēšanas plānā, plāksteri radīs drošības sajūtu, ka mazi nobrāzumi (kas mēdz asiņot) nesabojās pasākumu.

LĪDZEKLIS ALERĢIJAS SIMPTOMU MAZINĀŠANAI
Ķermeņa reakcija uz dažādiem ārējās vides faktoriem var būt visai neparedzama, tāpēc labi aptieciņā turēt līdzekli, kas palīdzēs mazināt alerģijas simptomus. Insektu kodumi, apdegumi, putekšņi, siens – tas viss var radīt pietiekami lielas neērtības, lai traucētu svētku baudīšanu, bet ar atbilstošiem līdzekļiem šos nepatīkamos simptomus ir iespējams mazināt.

ABSORBENTI, FERMENTI, PROBIOTIKAS KUŅĢIM UN ZARNU TRAKTAM
Vēdera problēmas ir nepatīkamas. Jauna vide, citāda pārtika un dienas ritms, nekā ierasts, - tas viss var radīt satraukumu kuņģī un zarnu traktā. Vienam tas var izpausties kā vēdera pūšanās, citam – kā aizcietējums. Lai šīs ķibeles novērstu, vēlams savā aptieciņā atrast vietu kādam Jums zināmam un praksē izmēģinātam līdzeklim šādu problēmu novēršanai.

ANTIBAKTERIĀLIE LĪDZEKĻI
Ja nav tīra ūdens, kur nomazgāt rokas, lielisks palīgs ir antibakteriālās želejas vai mitrās salvetes ar antibakteriālu efektu. Vēlams paķert arī krēmu virspusēju brūču dezinfekcijai, ja gadījās paklupt vai iekodis kukainis. Krēms palīdzēs dezinficēt kairināto vietu un ātrāk tai sadzīt.

ĀTRIE SKAISTUMA UN SVAIGUMA LĪDZEKĻI
Svētkos ir jāizskatās skaisti, un skaistums sākas svaigumā! Te noderēs līdzekļi, kas palīdz ātri vien justies svaigai, - acu pilieni apsārtušām acīm, micelārais ūdens un mitrinošais krēms (vēlams – ar saules aizsardzību) brīdī, kad āda jūtas sagurusi, un mutes skalojamie līdzekļi svaigai elpai.