Tēma: MATU VESELĪBA UN SKAISTUMS

Mirdzošiem un skaistiem matiem rudenī

Mirdzošiem un skaistiem matiem rudenī

Būtiski rudenī lietot mitrinošu šampūnu un balzamu. Tāpat kā āda, arī mati ir veidoti no proteīniem, kuriem ir nepieciešama regulāra mitrināšana. Kad mati ir dehidratēti, tie kļūst sausi un nepakļāvīgi. Svarīgi ir mitrināt galvas ādu un matus jau pirms negatīvajām sekām, lai izvairītos no matu bojājumiem pēc iespējas ātrāk. 

Lasīt tālāk

Mati - tava skaistā rota

Mati - tava skaistā rota

Neviena sieviete vairs nešaubās, ka veselības un skaistuma saglabāšanā pastāvīgi jāiegulda pūles. Nevar vienā dienā iegūt skaistu augumu vai matus. Nav brīnumzāļu, kas momentāni atbrīvotu no laika atstātām pēdām. Arī mati būs skaisti un veselīgi, ja par tiem rūpēsies visu gadu.Katra sezonā matiem ir nepieciesamas īpašas rūpes.

Lasīt tālāk

Sagaidīsim vasaru ar skaistiem matiem!

Sagaidīsim vasaru ar skaistiem matiem!

Neviena sieviete vairs nešaubās, ka veselības un skaistuma saglabāšanā pastāvīgi jāiegulda pūles. Nevar iedzert vienu tableti un kļūt absolūti vesela vai vienā dienā iegūt skaistu augumu. Nav brīnumzāļu, kas momentāni atbrīvotu no laika atstātām pēdām. Arī mati būs skaisti un veselīgi, ja par tiem rūpēsies visu gadu. Ko var paspēt izdarīt pavasarī, lai vasaru sagaidītu ar skaistiem matiem? Par to stāsta "Veselības centrs 4" skaistuma klīnikas "4. dimensija" dermatoloģe, triholoģe Jekaterina Pudova.

Lasīt tālāk

Atpakaļ Uz priekšu